KONST / Litografier / Färglitografi 13152138
nr 1315 2138
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/150. Motivet: 55x85cm, oramat löst blad
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:52:40
23/3 17:37:44
700 kr
23/3 20:47:40
23 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann